Częste pytania

Kiedy nie płacę za przesyłkę?

Darmowe przesyłki w Polsce są dostępne w przypadku kiedy:

  • zamówiłaś za minimum 150 zł i wybrałaś płatność przelewem,

Darmowe przesyłki za GRANICĘ są dostępne w przypadku kiedy:

  • zamówiłaś za minimum 450 euro  i wybrałaś płatność przelewem,

Kiedy otrzymam zamówienie?                                   

Jeśli wybrałaś płatność przelewem, to Twoje zamówienie wysyłamy natychmiast po odnotowaniu Twojej wpłaty na naszym koncie.

Jeśli wybrałaś płatność za pobraniem, to wyślemy je najpóźniej w dwa dni robocze po potwierdzeniu złożonego zamówienia.

 

Czy muszę posiadać konto, żeby zrobić u was zakupy?

NIE musisz posiadac u nas konta aby dokonac zakupów, ale dzięki rejestracji w naszym sklepie zyskujesz  liczne korzysci np. mozliwość śledzenia realizacji Twojego zamówienia.

 

Czy muszę prowadzić firmę, żeby zrobić u was zakupy?

Każda klientka może zrobić zakupy w sklepie ALLEPAZNOKCIE-PIASKI.PL , niezależnie od tego, czy prowadzi już swój salon, czy dopiero zaczyna przygodę z paznokciami. Każda klientka ma też dostęp do doskonałych cen i licznych promocji.

 

Czy mogę osobiście odebrać zamówienie?

Oczywiście! Po wcześniejszym umwóieniu sie telefonicznie (tel. 732795306) zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego mieszczacego sie pod adresem:

Łódź

Centrum Piaski
ul Wyszyńskiego 7 A 
Boks 1 (piwnica)
94-042 Łódź

 

Czy mogę zwrócić ten produkt?

Byłaś w aptece i kupiłaś znany z reklamy telewizyjnej krem. Otrzymałaś informację o jego konsystencji, kolorze i przeznaczeniu. Nic poza opakowaniem z etykietą nie widzisz. Po otwarciu pojemnika czujesz, że zapach się nie podoba, konsystencja nie taka jak się spodziewałaś. Czy aptekarz przyjmie Twoje argumenty, używany krem i odda pieniądze? Możliwe, że w niewielkim procencie klientów takie coś się udaje, ale z pewnością nie w każdym przypadku żeby nie powiedzieć że wcale. Pozostaje jeszcze jedno pytanie – kto w tym momencie zapłaci za Twój dojazd samochodem, autobusem do apteki? Za stracony w tym celu czas?

ALLEPAZNOKCIE-PIASKI dba o to by dostarczyć jak najwięcej informacji o swoich produktach. Udostępniamy dokładne zdjęcia i szczegółowe opisy całej oferty, zawierając informacje na temat konsystencji, zapachu, koloru i metody stosowania produktu. 

Produkty ALLEPAZNOKCIE należą do najlepszych na świecie. Dbamy o dobry wizerunek firmy bo zobowiązuje nas do tego nasza misja i zastrzeżony znak towarowy reprezentujący markę ALEPAZNOKCIE na świecie 

Nasz personel dokłada wszelkich starań aby zapewnić profesjonalną obsługę klienta i dostarczyć pełne wsparcie. Klienci doceniają to zaangażowanie i rzetelność obsługi, co potwierdzają w swoich opiniach na stronach produktów.


Czy możesz zwrócić do nas zakupiony produkt?
Tak, możesz zwrócić towar nieużywany (masz na to 14 dni) lub uszkodzony mechanicznie w transporcie (należy spisać protokół szkody w obecności doręczającego kuriera). Również taki, który posiada wady ukryte.

Nie przyjmujemy reklamacji związanych z kolorem, konsystencją lub zapachem - każdy produkt został rzetelnie i szczegółowo opisany i sfotografowany aby dostarczyć Ci wszelkich możliwych informacji na jego temat.

 

Aby zapobiec nieprzyjemnym dla obu stron sytuacjom proponujemy kilka zasad:

  • Kupuj mniejsze pojemności jeśli nie jesteś pewna jak działa kosmetyk.
  • Dokładnie przeczytaj opis produktu i opinie klientów, którzy już go kupili.
  • W sprawach niejasnych dla Ciebie zadzwoń lub napisz do nas (specuroda1@gmail.coml)
  • Przemyśl swoje zakupy i upewnij się co do zawartości koszyka.

 

 

 

 

Nazwa banku Waluta Nr konta     Kod swifti m-banku
m - bank PLN - Polski złoty 91 1140 2004 0000 3202 7528 3075  
m - bank EURO PL 59 1140 2004 0000 3912 0360 3669   BREXPLPWMUL
 

 

Informacje

Gości na stronie: 104, zalogowanych: 0 | Sklep odwiedziło 92793068 osób

Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie sklepu: Serwis w serwerowni: v11.pl

Allepaznokcie: lakiery do paznokci - lakiery hybrydowe - żel do paznokci

Hurtownia Kosmetyczna posiada profesjonalne kosmetyki, produkty  do stylizacji paznokci. Hurtownia

                                             allepaznokcie-piaski poleca nasze profesjonalne produkty. Jesteśmy hurtownią fryzjersko - kosmetyczną.  .  Także w naszej hurtowni  znajdziesz wszystko co potrzebne do depilacja . Godne polecenia są nasze fotele kosmetyczne, 
Henna a nawet takie przedmioty jak Cążki do Paznokci czy też pędzle do paznokci , bielenda kosmetyki i wiele innych profesjonalnych kosmetyków różnych firm. Hurtownia kosmetyczna allepaznokcie-piaski.pl zaprasza.

stat4u