Kosmetyki 2019


Dlaczego lakier hybrydowy żółknie?

Zrobiłaś sobie nowy manicure hybrydowy a po kilku dniach zauważyłaś, że Twoje paznokcie zrobiły się... żółte? Co gorsza nie możesz w żaden sposób doczyścić swoich paznokci? Nie jesteś sama z tym problemem! Wiele kobiet się z nim boryka i pytanie „co zrobić kiedy lakier hybrydowy zrobił się żółty” często przewija się na forach dla kobiet. Postanowiliśmy odpowiedzieć dziś na to pytanie i doradzić co robić żeby problem żółknącego lakieru do paznokci odszedł w zapomnienie.

Istnieje kilka powodów przez które lakier hybrydowy może żółknąć:

• Tania hybryda:

Głównym powodem takich przebarwień jest zazwyczaj zły i tani produkt, który. Osoba, która wykonuje paznokcie nie powinna oszczędzać na produktach!

• Solarium:

Niektóre lakiery hybrydowe mogą nie tolerować światła w solarium. Rozwiązaniem sytuacji będzie top hybrydowy chroniący przed promieniami UV.

Dym z papierosa barwi nie tylko ściany i palce ale również lakier do paznokci! Pomóc może spiłowanie topu i położenie nowej warstwy a najlepiej – rzuć palenie!

• Zafarbowanie

Częstą przyczyną dla której lakier hybrydowy nabiera żółtego odcienia jest jego zafarbowanie. Jeśli używasz w kuchni curry lub czystej kurkumy, niedawno farbowałaś włosy – twój lakier mógł zżółknąć. Również niektóre detergenty i środki do czyszczenia domu mogą wejść w reakcję z lakierem i nadać mu żółtego odcienia. ZAWSZE wykonuj prace domowe w rękawiczkach lub gdy masz do czynienia z czymś co może zabarwić Twoje paznokcie.

Copyright © 2019 Kosmetyki na czasie