Podgrzewacz do wosku 40W z podstawką do łączenia szeregowego - oliwkowy

PODGRZEWACZ 40W DO WOSKU W ROLCE
z bazą dokującą, możliwość łączenia szeregowego

Pojedynczy podgrzewacz z bazą dokującą, wyposażoną w analogowy potencjometr oraz wysuwaną wtyczkę do łączenia szeregowego kilku podgrzewaczy na raz. Nowoczesny design, łatwość obsługi oraz nieograniczone możliwości łączenia, sprawiają, że urządzenie bardzo dobrze się sprawdza i zaskakuje swą efektywnością oraz modułową budową. Podgrzewacz można podłączyć do sieci za pomocą dołączonego kabla. Tym samym kablem można podłączyć do zasilania bazę dokującą, umieszczając w niej podgrzewacz. Bazy dokujące można ze sobą łączyć w nieograniczonej ilości (zależnie od potrzeby), tworząc istny kombajn do podgrzewania wosków w rolce.

Wymiary: 125 x 105 x 215mm
Moc: 40W
Zasilanie: 220V-240V 50Hz

Sposób użycia:

Podgrzewacze do wosku na wkłady z rolką 100 ml przeznaczone są do użytku zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i do użytku domowego. Wkład z woskiem wystarczy włożyć do podgrzewacza i podłączyć do zasilania. Mniej więcej po 20-25 minutach można przystąpić do zabiegu. Wosk podgrzany w podgrzewaczu do optymalnej temperatury nakłada się równomiernie, nie ciągnie się, ani też nie parzy.

zoomable

Najedź kursorem na zdjęcie aby uzyskać powiększenieKliknij na zdjęcie aby powiększyć
Cena: 59.00 zł

Ile sztuk:

Tylko użytkownicy którzy zakupili ten produkt mogą dodawać opinie

przewiń do góry
Inni użytkownicy kupili również:

Informacje

Gości na stronie: 250, zalogowanych: 0 | Sklep odwiedziło 90675978 osób

Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie sklepu: Serwis w serwerowni: v11.pl

Allepaznokcie: lakiery do paznokci - lakiery hybrydowe - żel do paznokci

Hurtownia Kosmetyczna posiada profesjonalne kosmetyki, produkty  do stylizacji paznokci. Hurtownia

                                             allepaznokcie-piaski poleca nasze profesjonalne produkty. Jesteśmy hurtownią fryzjersko - kosmetyczną.  .  Także w naszej hurtowni  znajdziesz wszystko co potrzebne do depilacja . Godne polecenia są nasze fotele kosmetyczne, 
Henna a nawet takie przedmioty jak Cążki do Paznokci czy też pędzle do paznokci , bielenda kosmetyki i wiele innych profesjonalnych kosmetyków różnych firm. Hurtownia kosmetyczna allepaznokcie-piaski.pl zaprasza.

stat4u